ялинкова гірлянда у вигляді настільного світильникаЛюстри та світильники: для столу, стельові, настінні, підвісні, підлогові та інші, оригінальні, ексклюзивні і стильні освітлювальні прилади ви легко зможете зробити своїми власними руками, лише тільки дочитаєте цю статтю. Ваша фантазія підкаже вам безліч ідей.

У кожному будинку, практично цілий рік, без потреби лежать ялинкові гірлянди, які тільки під час новорічних свят милують око і піднімають настрій. Ми пропонуємо вам використовувати новорічні гірлянди круглий рік.

Подивіться, як зробити своїми руками, без додаткових витрат, нові оригінальні світильники, які прикрасять, і відновлять інтер’єр вашого будинку. Затишок і м’якість, які виходять від такого світла, налаштовують на романтичний лад і покращують настрій.

Для цього потрібно не дуже багато:
гірлянда, красива напівпрозора тканина будь-якого кольору, кільця або диски, дріт, нитка для шиття, шнур, деякі інструменти і все інше, що вам підкаже ваша фантазія.

Розглянувши ці фотографії, ви самі придумаєте, як і з чого зробити своїми руками унікальні світильники, які викличуть подив і захоплення у ваших гостей.

світильники з ялинкової гірлянди

Фото 1. Візьміть відрізок тканини, в даному випадку використана органза, і зшийте її у вигляді труби. По краях труби закріпіть кільця або диски (на цьому фото ми бачимо CD диски). Всередину труби вставте гірлянду, з якої скручений джгут потрібної довжини. Готову люстру можна підвісити в будь-якому місці вашої кімнати: під стелею, над столом, в кутку, на стіні – у вигляді бра і т.д.

оригінальна люстра з ялинкової гірлянди

Фото 2. Для виготовлення цієї люстри вам буде потрібно тільки верхнє кільце (можна зробити з товстого дроту) або диск (наприклад, одноразова пластмасова тарілочка), а низ залишити вільно звисати разом з нитками бус, прикріплених до верхньої частини світильника.

гарний світильник з ялинкової гірлянди

Фото 3. Щоб зробити такий світильник, потрібна основа: міцно прикріплена до нижнього диска-основи трубка, наприклад, від старої люстри, або жорсткий дріт потрібної висоти, щоб вийшла конусоподібна форма світильника. Тканина (краще підійде не дуже прозора, але яскрава) зшивається у вигляді ковпака і надівається на конус, до якого прикріплена гірлянда.
Замість гірлянди, як варіант, можна встановити звичайну настільну лампу (з енергозберігаючою лампочкою – вона менше нагрівається).

штора, що світиться з ялинкової гірлянди

Фото 4. Штору, що світиться, можна зробити, пришивши або прикріпивши до неї гірлянду із зворотного боку.
Спробуйте використати таке полотно, що світиться, як елемент декору інтер’єру, наприклад, щоб освітити темний кут кімнати.

На цьому відео ви можете подивитись ще один приклад, як зробити люстру власними руками:

Ну що, загорілися бажанням зробити й собі щось подібне? Удачі і натхнення! Хай буде багато світла у вашому житті!

Фотографії з сайту   http://original-home.ru/

Читати також: